Panorama Białka Tatrzańska 24
ul. Kaniówka i Środkowa

U Ciwersa

Noclegi

ul. Grapa 34

Więcej
Noclegi
Panorama U Ciwersa
U Ciwersa

U Ciwersa


Białka Tatrzańska, ul. Grapa 34

Mapa U Ciwersa

Chcesz się zrelaksować, oderwać od co dziennej pracy i naładować akumulatory – to idealnie trafiłeś. Dom Wypoczynkowy „U Ciwersa”, który ma ponad 25 letnie doświadczenie w branży turystycznej zaprasza wszystkich gości o każdej porze roku. Idealna lokalizacja, w oazie spokoju na skraju Białki Tatrzańskiej sprawi że uciekniesz od hałasu i natłoku turystów. Dla naszych Gości przygotowaliśmy eleganckie, przytulne i ładnie urządzone pokoje z łazienkami. Polecamy również wyśmienite domowe jedzenie. Obiekt posiada altankę z grillem, plac zabaw dla dzieci, dwie świetlicę, kącik dla dzieci, dużą jadalnie, parking, suszarnie na sprzęt narciarski, internat WiFi i wiele innych udogodnień. Zapraszamy również do skorzystania z licznych RABATÓW i PROMOCJI w tym również na Termy Białka.

Dom Wypoczynkowy U Maćka

Noclegi

ul. Pod Grapą 22

Więcej
Noclegi
Panorama Dom Wypoczynkowy U Maćka
Dom Wypoczynkowy U Maćka

Dom Wypoczynkowy U Maćka


Białka Tatrzańska, ul. Pod Grapą 22

Mapa Dom Wypoczynkowy U Maćka

Położony w cichej, spokojnej okolicy z bliską odległością od rzeki Białka Dom Wypoczynkowy U Maćka oferuje 40 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach.

Apartament Cztery Pory Roku

Noclegi

ul. Środkowa 302A

Więcej
Noclegi
Panorama Apartament Cztery Pory Roku
Apartament Cztery Pory Roku

Apartament Cztery Pory Roku


Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 302A

Mapa Apartament Cztery Pory Roku

Apartament Cztery Pory Roku który mamy zaszczyt Państwu zaoferować na wasz zasłużony, wymarzony urlop lub zwykły weekend z przyjaciółmi, dostępny jest dla was przez cały rok a mieści się on na parterze nowoczesnego,ogrodzonego budynku z bezpłatnym parkingiem.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...